Strzelnica Kraków

Strzelnica Kraków (Wawel)

Strzelnica Kraków Wawel

Strzelnica Gotoshoot ( WKS Wawel – na terenie stadionu) Nasza nowa „miejscówka” – To nowoczesna strzelnica znajdująca się w samym centrum Krakowa przy ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków na terenie klubu sportowego WKS Wawel (przy stadionie). Firma Gotoshoot prowadzi strzelania na obiekcie WKS Wawel. Obiekt jest zlokalizowany niecałe 2 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, co czyni jego lokalizację wyjątkowo atrakcyjną.

Jest to strzelnica kryta (podziemna) umożliwiająca prowadzenie strzelań z wykorzystaniem różnych rodzajów broni palnej zarówno sportowej jak również bojowej – krótkiej oraz długiej – o zróżnicowanych kalibrach. Stanowiska strzeleckie są wyposażone w tarczociągi, które pozwalają na łatwe regulowanie dystansu, na jakim znajdują się tarcze strzeleckie. Strzelanie odbywa się w komfortowych warunkach niezależnie od pory roku (obiekt jest klimatyzowany).

GOTOSHOOT w Krakowie prowadzimy między innymi strzelania komercyjne. Proponujemy na początek skorzystanie z gotowych pakietów strzeleckich, które zostały przez nas starannie przygotowane. Uczymy strzelać, dbając przy tym o bezpieczeństwo uczestników strzelań oraz osób postronnych. Pakiety strzeleckie to świetne rozwiązanie dla osób zaczynających swoją przygodę ze strzelectwem lub pragnących odbyć strzelanie z różnych rodzajów broni.

Na strzelnicę w Centrum Krakowa zapraszamy mieszkańców Krakowa i okolic, turystów oraz grup zorganizowanych. Wizyta na strzelnicy to doskonały pomysł na prezent, wieczór kawalerski, wieczór panieński, spotkanie firmowe i wiele innych imprez!

Obiekt posiada spory potencjał organizacyjny, jak chodzi o organizację eventów. Posiada on zaplecze gastronomiczne, a na jego terenie znajduje się restauracja oraz sale konferencyjne. Istnieje więc możliwość organizacji kompletnych spotkań firmowych i imprez integracyjnych na najwyższym poziomie.

strzlenica-pasternik

Strzelnica Kraków (Pasternik)

Ze względu na wygodny dojazd oraz wielokrotnie sprawdzone przez nas warunki obiektu, głównym terenem naszych działań jest strzelnica Pasternik w Krakowie (ul. Pasternik 128, 31-354 Kraków).

Pasternik to strzelnica, na której można uprawiać praktycznie każdy rodzaj strzelectwa. Główny obiekt to kilkadziesiąt krytych stanowisk do strzelania kulowego na 25 i 50m, oraz oś strzelecka na 100m. Na strzelnicy znajduje się też osie trap, skeet.

Strzelnica w Krakowie dysponuje też miejscem na imprezy integracyjne, imprezy firmowe, catering oraz spotkania przy grillu lub ognisku. Strzelnica posiada sale wykładową, która jest przystosowana do prowadzenie szkoleń.

Strzelnica Jaworzno

Strzelnica zlokalizowana jest pomiędzy Krakowem a Katowicami – ul. Energetyków 2A, 43-603 Jaworzno.
Strzelnica Jaworzno znajduje się 30 minut jazdy od Lotniska Kraków Balice, 15 minut jazdy od centrum Katowic i 25 minut jazdy od lotniska Katowice Pyrzowice. Strzelnica jest strzelnicą sportową i bojową.

Dysponujemy osią strzelecka 100m oraz pawilonem strzeleckim od 10 do 50m. Na strzelnicy znajdują się też dwie osie trap, skeet, parcour.
Dysponujemy również osiami i terenem do strzelań dynamicznych. Ponadto na terenie znajdują się dwie sale konferencyjne do 150 osób oraz zaplecze gastronomiczne .

Strzelnica-jaworzno
633A0094

Strzelnica Sławków

To teren w bliskim sąsiedztwie Olkusza, 30 minut jazdy od Factory Kraków – Modlniczka.

Jest to teren otwarty na którym prowadzimy strzelania dynamiczne, taktyczne oraz szereg szkoleń współpracując z byłymi żołnierzami jednostek specjalnych. Sporą część naszych szkoleń prowadzimy również na strzelnicy Bochnia (Pogwizdów) przy ulicy Strzeleckiej.

Docelowo zamierzamy współpracować i oferować swoje usługi na większości strzelnic okolic Krakowa i całej Małopolski. A wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możemy dojechać na każdą strzelnicę znajdującą się w Polsce.

Strzelnica Kraków - FAQ

Właściwie każdy może korzystać ze strzelnicy, należy pamiętać że osoby niepełnoletnie muszą być w asyście opiekuna  i oczywiście pod nadzorem instruktora.  Osoby które posiadają pozwolenie i własna broń mogą korzystać ze strzelnicy samodzielnie po wpisaniu się do książki i uiszczeniu opłaty.

Koszty strzelania są ustalane przez zarządcę strzelnicy, składają się na nie przede wszystkim koszt amunicji, wynagrodzenie dla instruktora, zarobek samej strzelnicy, oraz poboczne koszty jak choćby media, w zależności od opcji jaką wybierzemy, koszty mogą się wahać od 100 zł do nawet 500-600 za godzinę przyjemności.

Oczywiście na strzelnicy można korzystać z własnej broni, pod warunkiem wpisania się do książki i opłaceniu stanowiska strzeleckiego.

W zależności od samego kursu. Jeżeli jest to kurs podstawowej obsługi broni i strzelania, to cena może oscylować w przedziale od 350 do 500 zł, w zależności ile zużyjemy amunicji.

Jeżeli natomiast będzie to bardziej rozbudowany kurs, gdzie oprócz podstaw będą poruszane kwestie z zakresu strzelectwa bojowego, pierwszej pomocy na polu walki, lub taktyki, to cena może dochodzić do kilku tysięcy.

Osoby nieletni mogą korzystać z usług strzelnicy, ale muszą znajdować się pod opieką osobny pełnoletniej i oczywiście doświadczonego instruktora.

Na strzelnicy można organizować imprezy integracyjne, gdzie grupa może ze sobą rywalizować na polu sportowym, można to połączyć z ogniskiem lub grillem, jeżeli dostępna infrastruktura na to pozwala.

Dobrze wypadają imprezy o charakterze rozrywkowym, takie jak wieczory kawalerskie, panieńskie, lub urodziny.