Imprezy firmowe

Nasza oferta skierowana jest do firm i zorganizowanych grup turystycznych. U nas zorganizujesz niezapomniane imprezy firmowe i integracyjne, a także spotkania biznesowe. Proponujemy pakiety strzeleckie lub dowolnie dobrany program strzelecki. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia. Sprawdź naszą ofertę i zaskocz swoich pracowników i partnerów biznesowych intergracją na strzelnicy.

gotoshoot.com

Zorganizuj imprezę firmową w Krakowie

Integracja firmowa i spotkania biznesowe w Gotoshoot

Imprezy strzeleckie to doskonała forma spędzania czasu w ramach szkoleń firmowych, wyjazdów integracyjnych i spotkań biznesowych. Impreza twojej firmy nabierze oryginalnego charakteru a jej uczestnikom dostarczy wiele emocji i pozwoli ich zaabsorbować.
Program strzelecki przewiduje szkolenie z zasad bezpieczeństwa i użytkowania broni palnej oraz podstawowych technik strzeleckich, a także samego strzelania z różnego rodzaju broni.
Możemy też poszerzyć program i zorganizować imprezę kompleksowo. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualne na potrzeby i życzenia klientów.

Szukasz pomysłu na imprezę firmową w Krakowie? Integracja na strzelnicy to świetny pomysł na oryginalne spotkanie firmowe. Sprawdź szczegóły naszej oferty!

Niezapomniana integracja firmowa

Jedną z metod efektywnej integracji pracowników są szkolenia i imprezy strzeleckie. Tego typu eventy to doskonała metoda odstresowania i nawiązania bliższych relacji między pracownikami. Służą również poprawie koordynacji i koncentracji, uczą działać w zespole i skutecznie poprawiają komunikację podczas towarzyskiej rywalizacji.

Do kogo kierujemy naszą ofertę? Naszą działalnością staramy się zainteresować wszystkie firmy i instytucje, ich pracowników oraz kontrahentów. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, a dla stałych współpracowników również pakiety lojalnościowe.

W ramach spotkań integracyjnych, zapewniamy instruktorów i szkoleniowców posiadających wszelkie zgody i certyfikaty do prowadzenia szkoleń strzeleckich. Nasi instruktorzy mówią w języku angielskim, dzięki czemu integracja na strzelnicy będzie ciekawym doświadczeniem również dla gości z zagranicy.

Podczas imprezy integracyjnej uczestnicy zapoznają się z budową i obsługą broni, zasadami bezpieczeństwa, oraz pod okiem instruktora ćwiczą strzelanie z różnych rodzajów broni krótkiej i długiej.

Impreza firmowa Kraków

Dużą zaletą organizowanych przez nas imprez integracyjnych są nabyte umiejętności i wiedza w zakresie bezpiecznej obsługi broni i obchodzenia się z nią. Każdy z organizowanych przez nas eventów ma charakter indywidualny i jest odpowiednio dostosowywany do wymagań i oczekiwań klienta, zapewniając przy tym uczestnikom profesjonalnych instruktorów i szkoleniowców na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw szerszym oczekiwaniom klientów, w ramach naszej dodatkowej oferty, możemy zaproponować uczestnikom catering, oraz inne rodzaje imprez eventowych odbywających się w terenie.

Gdzie organizujemy integracje na strzelnicy? Ze względu na wygodny dojazd oraz wielokrotnie sprawdzone przez nas warunki obiektu, głównym terenem organizowanych przez nas imprez integracyjnych jest strzelnica na Pasterniku w Krakowie. Oczywiście na specjalne życzenie klienta, możemy zorganizować tego typu event na każdej innej koncesjonowanej strzelnicy w kraju.

Strzelaj i baw się z nami na strzelnicy w Krakowie!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Imprez firmowych na strzelnicy Kraków - FAQ

Właściwie każdy może korzystać ze strzelnicy, należy pamiętać że osoby niepełnoletnie muszą być w asyście opiekuna  i oczywiście pod nadzorem instruktora.  Osoby które posiadają pozwolenie i własna broń mogą korzystać ze strzelnicy samodzielnie po wpisaniu się do książki i uiszczeniu opłaty.

Koszty strzelania są ustalane przez zarządcę strzelnicy, składają się na nie przede wszystkim koszt amunicji, wynagrodzenie dla instruktora, zarobek samej strzelnicy, oraz poboczne koszty jak choćby media, w zależności od opcji jaką wybierzemy, koszty mogą się wahać od 100 zł do nawet 500-600 za godzinę przyjemności.

Oczywiście na strzelnicy można korzystać z własnej broni, pod warunkiem wpisania się do książki i opłaceniu stanowiska strzeleckiego.

W zależności od samego kursu. Jeżeli jest to kurs podstawowej obsługi broni i strzelania, to cena może oscylować w przedziale od 350 do 500 zł, w zależności ile zużyjemy amunicji.

Jeżeli natomiast będzie to bardziej rozbudowany kurs, gdzie oprócz podstaw będą poruszane kwestie z zakresu strzelectwa bojowego, pierwszej pomocy na polu walki, lub taktyki, to cena może dochodzić do kilku tysięcy.

Osoby nieletni mogą korzystać z usług strzelnicy, ale muszą znajdować się pod opieką osobny pełnoletniej i oczywiście doświadczonego instruktora.

Na strzelnicy można organizować imprezy integracyjne, gdzie grupa może ze sobą rywalizować na polu sportowym, można to połączyć z ogniskiem lub grillem, jeżeli dostępna infrastruktura na to pozwala.

Dobrze wypadają imprezy o charakterze rozrywkowym, takie jak wieczory kawalerskie, panieńskie, lub urodziny.