Urodziny na strzelnicy

Szukasz wyjątkowego sposobu aby świętować urodziny w Krakowie? Mamy coś dla Ciebie! Zorganizuj urodziny na strzelnicy,a my zadbamy o niezapomniane wrażenia. U nas połączysz doskonałą zabawę z solidną dawką wiedzy o broni i jej obsłudze. Dzięki naszym wykwalifikowanym instruktorom strzelectwa i pod ich czujnym okiem obsługę broni palnej mogą poznać również najmłodsi, dlatego nasza oferta jest doskonałą propozycją na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny.

gotoshoot.com

Zorganizuj wystrzałowe urodziny w Krakowie

Oryginalne urodziny w Krakowie

Jeśli szukasz nietypowego sposobu na uczczenie urodzin, to wyjście na strzelnicę w Krakowie jest doskonałym pomysłem. Możesz zorganizować niesamowite przyjęcie na świeżym powietrzu lub w podziemnej strzelnicy, które z pewnością zapadnie w pamięć solenizantowi i gościom na długo. Jest to świetna propozycja dla miłośników militariów i aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Strzelając z różnych rodzajów broni, każdy będzie mógł wziąć udział w konkurencjach i zorganizować turniej, który na pewno zapewni poziom adrenaliny. Doświadczeni instruktorzy pomogą w bezpiecznym korzystaniu z broni, a także zapewnią odpowiednie wyposażenie. Niezapomniane urodziny na strzelnicy w Krakowie to doskonały sposób na integrację i spędzenie niezapomnianego czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

Dlaczego warto zorganizować urodziny na strzelnicy?

W trakcie tego wyjątkowego dnia Ty i Twoi goście będziecie mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu z zakresu obsługi broni palnej oraz spróbować swoich sił na polu strzeleckim. Nasi instruktorzy zadbają o wasze bezpieczeństwo, zapewniając merytoryczne wsparcie i profesjonalne podejście do tematu. Dodatkowo, w ramach atrakcji, przygotowaliśmy dla Was konkursy z nagrodami oraz pyszną urodzinową niespodziankę na słodko! To będzie niezapomniane przeżycie dla Was i Waszych bliskich, które z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym aktywną rozrywkę oraz poszukującym niebanalnych form spędzania czasu. Zarezerwujcie już dziś termin na urodziny w Krakowie na strzelnicy i dajcie nam szansę na zorganizowanie dla Was niezwykłego wydarzenia, o którym długo będziecie pamiętać!

BONY / VOUCHERY NA STRZELANIE

Pragniesz obdarować kogoś z rodziny, znajomego czy pracownika oryginalnym prezentem? Jesteś we właściwym miejscu! W naszej ofercie istnieje możliwość wykupienia prezentu w formie bonu / vouchera. Bon upominkowy (voucher), to idealna forma prezentu na urodziny, rocznicę, lub każdą inną okazję dla Niej, jak i dla Niego.

Aby wykupić bon, skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Wybierz jeden z dostępnych pakietów strzeleckich, lub stwórz własny indywidualny pakiet / bon na dowolną kwotę.

Po wpłacie na nasze konto, bon otrzymasz drogą e-mailową. Możesz wykorzystać go przez 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia jego ważności przed upływem terminu realizacji.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące urodzin na strzelnicy Kraków - FAQ

Właściwie każdy może korzystać ze strzelnicy, należy pamiętać że osoby niepełnoletnie muszą być w asyście opiekuna  i oczywiście pod nadzorem instruktora.  Osoby które posiadają pozwolenie i własna broń mogą korzystać ze strzelnicy samodzielnie po wpisaniu się do książki i uiszczeniu opłaty.

Koszty strzelania są ustalane przez zarządcę strzelnicy, składają się na nie przede wszystkim koszt amunicji, wynagrodzenie dla instruktora, zarobek samej strzelnicy, oraz poboczne koszty jak choćby media, w zależności od opcji jaką wybierzemy, koszty mogą się wahać od 100 zł do nawet 500-600 za godzinę przyjemności.

Oczywiście na strzelnicy można korzystać z własnej broni, pod warunkiem wpisania się do książki i opłaceniu stanowiska strzeleckiego.

W zależności od samego kursu. Jeżeli jest to kurs podstawowej obsługi broni i strzelania, to cena może oscylować w przedziale od 350 do 500 zł, w zależności ile zużyjemy amunicji.

Jeżeli natomiast będzie to bardziej rozbudowany kurs, gdzie oprócz podstaw będą poruszane kwestie z zakresu strzelectwa bojowego, pierwszej pomocy na polu walki, lub taktyki, to cena może dochodzić do kilku tysięcy.

Osoby nieletni mogą korzystać z usług strzelnicy, ale muszą znajdować się pod opieką osobny pełnoletniej i oczywiście doświadczonego instruktora.

Na strzelnicy można organizować imprezy integracyjne, gdzie grupa może ze sobą rywalizować na polu sportowym, można to połączyć z ogniskiem lub grillem, jeżeli dostępna infrastruktura na to pozwala.

Dobrze wypadają imprezy o charakterze rozrywkowym, takie jak wieczory kawalerskie, panieńskie, lub urodziny.