WIECZÓR KAWALERSKI STRZELNICA KRAKÓW

Wieczory kawalerskie to imprezy spędzane w męskim towarzystwie, na których ani przyszły Pan młody, ani goście nie powinni się nudzić. Jak więc zadbać o to aby na tej wyjątkowej imprezie wszyscy bawili się dobrze i w niezapomnianej atmosferze? Najlepiej rozpocząć ją na strzelnicy!

Odpowiednio zaplanowany i poprowadzony wieczór kawalerski na strzelnicy jest doskonałym wstępem do lepszego zapoznania się i towarzyskiego zgrania ekipy przed dalszą częścią wieczoru. Poznaj naszą ofertę strzeleckich wieczorów kawalerskich i zorganizuj niezapomnianą imprezę!

gotoshoot.com

Zorganizuj wieczór kawalerski w Krakowie

Strzelecki wieczór kawalerski Kraków

Strzeleckie wieczory kawalerskie to, jak wiadomo, imprezy dedykowane zazwyczaj męskiemu towarzystwu, jednak do Gotoshoot zapraszamy również Panie. Szeroki asortyment broni palnej, krótkiej i długiej, rywalizacja i adrenalina, na pewno nie pozwolą przez długi czas tej imprezy zapomnieć. Jeśli wcześniej nie miałeś żadnej styczności z bronią – nie masz się czym martwić. Wyspecjalizowani instruktorzy pomogą Ci obeznać się z bronią, oraz z zasadami bezpiecznego jej użytkowania.

Organizując kawalerski na strzelnicy możesz wpływać na jego przebieg, odpowiednio modyfikując wybrane pakiety i poziomy trudności. Zapewniamy przy tym szeroki asortyment najbardziej znanych rodzajów broni krótkiej i długiej, takiej jak Kalashnikov, Uzi, Shotgun, Glock, czy Revolver Magnum. Dla nieco bardziej zaawansowanych uczestników, oczekujących większego poziomu trudności, można zorganizować strzelanie do celu ruchomego, czyli rzutków. Tego typu rywalizacja wymaga już od uczestników naprawdę sporych umiejętności i precyzji, jednak jest niebywale emocjonująca i widowiskowa.

Odtwórz wideo

Zorganizuj wieczór kawalerski na strzelnicy

Organizujesz wieczór kawalerski w Krakowie? Wybierz strzelecką imprezę organizowaną przez firmę GoToShoot. Z nami możesz liczyć na niezapomniane wrażenia. Zapraszamy gości z kraju i zagranicy – oferujemy pełną obsługę imprezy w języku angielskim. Najlepsze rodzaje broni, różne warianty strzelania, catering, to tylko niektóre z atrakcji jakie możemy Ci zaproponować. Jest to wspaniała zabawa połączona z nauką i wiedzą, która kiedyś może Ci się jeszcze przydać.

Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, w celu omówienia warunków przygotowania ekscytującego wieczoru kawalerskiego na strzelnicy przez naszą firmę.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wieczorów kawalerskich na strzelnicy Kraków - FAQ

Właściwie każdy może korzystać ze strzelnicy, należy pamiętać że osoby niepełnoletnie muszą być w asyście opiekuna  i oczywiście pod nadzorem instruktora.  Osoby które posiadają pozwolenie i własna broń mogą korzystać ze strzelnicy samodzielnie po wpisaniu się do książki i uiszczeniu opłaty.

Koszty strzelania są ustalane przez zarządcę strzelnicy, składają się na nie przede wszystkim koszt amunicji, wynagrodzenie dla instruktora, zarobek samej strzelnicy, oraz poboczne koszty jak choćby media, w zależności od opcji jaką wybierzemy, koszty mogą się wahać od 100 zł do nawet 500-600 za godzinę przyjemności.

Oczywiście na strzelnicy można korzystać z własnej broni, pod warunkiem wpisania się do książki i opłaceniu stanowiska strzeleckiego.

W zależności od samego kursu. Jeżeli jest to kurs podstawowej obsługi broni i strzelania, to cena może oscylować w przedziale od 350 do 500 zł, w zależności ile zużyjemy amunicji.

Jeżeli natomiast będzie to bardziej rozbudowany kurs, gdzie oprócz podstaw będą poruszane kwestie z zakresu strzelectwa bojowego, pierwszej pomocy na polu walki, lub taktyki, to cena może dochodzić do kilku tysięcy.

Osoby nieletni mogą korzystać z usług strzelnicy, ale muszą znajdować się pod opieką osobny pełnoletniej i oczywiście doświadczonego instruktora.

Na strzelnicy można organizować imprezy integracyjne, gdzie grupa może ze sobą rywalizować na polu sportowym, można to połączyć z ogniskiem lub grillem, jeżeli dostępna infrastruktura na to pozwala.

Dobrze wypadają imprezy o charakterze rozrywkowym, takie jak wieczory kawalerskie, panieńskie, lub urodziny.