O nas

Pasjonaci broni palnej

Jesteśmy grupą przyjaciół i pasjonatów broni palnej. Skład naszej kadry to wykwalifikowanymi i doświadczonymi instruktorzy, zawodnicy strzelectwa sportowego, strzelcy, oraz żołnierze wojsk specjalnych i nie tylko.

Strzelectwo to nie wszystko, nasi instruktorzy to ratownicy medyczni, ratownicy pola walki i specjaliści technik linowych. Naszą misją jest rozpowszechnianie strzelectwa, przekazywanie naszej wiedzy i doświadczenia, jako przyjemnej i pełnej emocji formy spędzenia czasu i doskonalenia się.

cropped-logo-gotoshootrgb.png

Uczymy strzelać , prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy Eventy, imprezy integracyjne/firmowe – strzeleckie. Oferujemy również strzelanie rekraacyjne w formie pakietów dla osób bez doświadczenia z bronią. Nasze Pakiety strzeleckie to idealny pomysł na prezent / voucher jak i wieczór Panieński lub wieczór kawalerski – Stag Party na strzelnicy w Krakowie.

Ze względu na wygodny dojazd oraz wielokrotnie sprawdzone przez nas warunki obiektu, głównym terenem organizowanych przez nas imprez integracyjnych jest strzelnica przy ulicy Podchorążych 3 (Teren stadionu Wawel ), Pasternik w Krakowie , oraz strzelnica w Jaworznie ( Strzelnica Katowice ). Oczywiście na specjalne życzenie klienta, możemy zorganizować tego typu imprezę na każdej innej koncesjonowanej strzelnicy w kraju.

Instruktor strzelectwa
Instruktor strzelectwa

Chcesz postrzelać?
Masz pytania?

Opinie klientów

Iwonka S
Read More
Kolejny raz wybrałam tą firmę, tym razem na innej strzelnicy. Panowie jak zawsze profesjonalni. Z dużą cierpliwością wytłumaczyli krok po kroku. Zawsze czuje się bezpiecznie i zaopiekowania. Polecam każdej kobiecie, która chce spróbować swoich sił na strzelnicy. Coraz bliżej jestem podjęcia decyzji o patencie. Nie mam wątpliwości, że będę go robiła z GoToShoot.
Lukasz G
Read More
Nie może być innej oceny jak 5⭐️ Profesjonaliści w każdym calu. Nauczą strzelania, doradzą przy doborze sprzętu i broni. Panowie przygotowali mnie do egzaminu na patent w Krakowie. Wszystko zaliczone za pierwszym razem . Dziękuje za cała wiedzę, umiejętności i doradztwo.
Monika Wojtunik
Read More
Najlepsi instruktorzy w Krakowie, zarówno do przygotowania na patent jak i do polepszania swoich obecnych umiejętności. Świetne podejście, miły kontakt, profesjonalne przygotowanie merytoryczne i dobry humor 🙂
Piotr Maciejowski
Read More
Fachowcy najwyższych lotów , przygotowywali mnie do kolekcji na WPA . Zdałem perfekcyjnie i nie są to moje słowa tylko policjanta który mnie egzaminował. Jedyni słuszni instruktorzy w Krakowie . Polecam .
Piotr Widliński
Read More
Pełne, miłe i profesjonalne przygotowanie do egzaminu strzeleckiego. Godna polecenia załoga.
Grzegorz P
Read More
Świetna atmosfera. Pełny profesjonalizm. Po kursie egzamin zdany w pierwszym podejściu. Polecam.
Robert Morawiec
Read More
Trafiłem na chłopaków i to był strzał w 10! Nieskończoność w wyborze broni, profesjonalne podejście i najważniejsze najwyższy poziom bezpieczeństwa!
Previous
Next