Voucher na strzelnicę

W naszej ofercie istnieje możliwość wykupienia prezentu w formie bonu upominkowego/vouchera na strzelnicę. Bon upominkowy/voucher na strzelnicę to idealna forma fajnego i niezapomnianego podarunku na urodziny, rocznicę, święta lub każdą inną okazję dla Niej i dla Niego.

Aby wykupić bon upominkowy na strzelnicę, skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Wybierz jeden z dostępnych pakietów strzeleckich lub stwórz własny indywidualny pakiet na dowolną kwotę. Bon upominkowy można wykorzystać przez 6 miesięcy z możliwością przedłużenia ważności przed upływem jego terminu.

Voucher na strzelnicę – gdzie kupić?

Jak kupić lub zamówić bon upominkowy/voucher na strzelnicę? To proste, prześlij nam e-mailem dane osoby obdarowanej (imię i nazwisko), oraz napisz, jaki pakiet strzelecki wybrałeś lub stwórz go samodzielnie. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami telefoniczne, doradzimy i pomożemy.

Zwrotnym e-mailem prześlemy Ci voucher na strzelnicę dla osoby obdarowanej wraz z danymi do płatności i wszystkimi niezbędnymi informacjami. Po zaksięgowaniu kwoty bonu upominkowego na strzelnicę aktywujemy voucher. Teraz osoba obdarowana może się umówić na wizytę na strzelnicy w Krakowie. Voucher na strzelnicę możesz wręczyć osobie obdarowanej przed wysłaniem przelewu do nas i wtedy zaczekamy z aktywacją. Wiemy, że tego typu prezenty zdarza się robić na ostatnią chwilę.

W ramach bonu upominkowego realizowany voucher na strzelnicę obejmuje nie tylko strzelanie, ale też odpowiednie przygotowanie. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów strzelectwa przygotuje osobę obdarowaną do wejścia na tor. Przeprowadzimy podstawowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi broni, opiszemy postawy strzeleckie, chwyt broni oraz pracę na spuście i przyrządach celowniczych, a samo strzelanie odbędzie się pod opieką i okiem instruktora.