Strzelanie indywidualne

Uczymy strzelać z broni palnej na każdym etapie zaawansowania, także od podstaw. Niezależnie czy będzie to Twoje pierwsza wizyta na strzelnicy, czy jesteś doświadczonym strzelcem nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci podnieść poziom Twoich umiejętności. Zakres szkolenia jest ustalany indywidualnie z uczestnikiem.

Skontaktuj się z nami uzyskać więcej informacji!

gotoshoot.com

Przyjdź do Nas i postrzelaj

Dobra zabawa gwarantowana

Nasza oferta zajęć indywidualnych skierowana jest do każdego klienta, który zechce skorzystać z bogatej strzeleckiej oferty: zarówno ze strzelania komercyjnego, gdzie mamy do wyboru dużą ilość pakietów strzeleckich z mnóstwem różnego rodzaju broni, jak również do osób, które zainteresowane są pozyskaniem pozwolenia na broń palną czy do celów kolekcjonerskich lub sportowych.

Zajęcia na strzelnicy prowadzimy indywidualnie, więc każdy klient ma do dyspozycji swojego instruktora, który przez cały czas czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem zajęć strzeleckich. Taka forma zajęć ma znaczną przewagę nad zajęciami grupowymi, zwłaszcza w przypadku szkoleń strzeleckich i lekcji dydaktycznych, gdzie mamy do czynienia z osobami nieobeznanymi z tematem strzelectwa i bronią.

 

Indywidualne lekcje strzelenia

Jak wiadomo, na pierwszym planie zawsze jest bezpieczeństwo, dlatego nasi instruktorzy stawiają na ten aspekt największy nacisk. Przy zajęciach indywidualnych ryzyko jakiegokolwiek wypadku jest minimalizowane praktycznie do zera.

Jeżeli masz już swoją broń, ale chciałbyś podnieść swoje umiejętności strzeleckie, to także ta oferta jest skierowana do ciebie. Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy z bronią palną zarówno w zakresie strzelectwa sportowego jak i bojowego, oraz praktycznego.

Bogaty program szkoleniowy

Organizujemy kursy strzeleckie niezależnie od poziomu zaawansowania strzelców, zarówno z broni krótkiej, jak i długiej.

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej, lub o coś zapytać, to zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz lub telefonicznie.

Strzelanie indywidualne Kraków - FAQ

Właściwie każdy może korzystać ze strzelnicy, należy pamiętać że osoby niepełnoletnie muszą być w asyście opiekuna  i oczywiście pod nadzorem instruktora.  Osoby które posiadają pozwolenie i własna broń mogą korzystać ze strzelnicy samodzielnie po wpisaniu się do książki i uiszczeniu opłaty.

Koszty strzelania są ustalane przez zarządcę strzelnicy, składają się na nie przede wszystkim koszt amunicji, wynagrodzenie dla instruktora, zarobek samej strzelnicy, oraz poboczne koszty jak choćby media, w zależności od opcji jaką wybierzemy, koszty mogą się wahać od 100 zł do nawet 500-600 za godzinę przyjemności.

Oczywiście na strzelnicy można korzystać z własnej broni, pod warunkiem wpisania się do książki i opłaceniu stanowiska strzeleckiego.

W zależności od samego kursu. Jeżeli jest to kurs podstawowej obsługi broni i strzelania, to cena może oscylować w przedziale od 350 do 500 zł, w zależności ile zużyjemy amunicji.

Jeżeli natomiast będzie to bardziej rozbudowany kurs, gdzie oprócz podstaw będą poruszane kwestie z zakresu strzelectwa bojowego, pierwszej pomocy na polu walki, lub taktyki, to cena może dochodzić do kilku tysięcy.

Osoby nieletni mogą korzystać z usług strzelnicy, ale muszą znajdować się pod opieką osobny pełnoletniej i oczywiście doświadczonego instruktora.

Na strzelnicy można organizować imprezy integracyjne, gdzie grupa może ze sobą rywalizować na polu sportowym, można to połączyć z ogniskiem lub grillem, jeżeli dostępna infrastruktura na to pozwala.

Dobrze wypadają imprezy o charakterze rozrywkowym, takie jak wieczory kawalerskie, panieńskie, lub urodziny.