Eventy na krakowskiej strzelnicy

Organizacja profesjonalnych kursów i szkoleń strzeleckich na najwyższym poziomie oraz szeroko pojęta nauka strzelania z broni palnej to główny przedmiot działalności firmy GOTOSHOOT, jednak organizujemy także różnego rodzaju eventy na strzelnicy, podczas których uczestnicy mają możliwość odbycia strzelania z broni palnej pod opieką instruktorów strzelectwa, którzy prowadzą zajęcia ze strzelania w Krakowie. Tego typu strzelania rekreacyjne są ciekawą i ekscytującą forma wspólnego spędzania czasu na strzelnicy, a przy tym całkowicie bezpieczną. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają instruktorzy strzelectwa, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju strzelań bojowych, sportowych i rekreacyjnych. Każda osoba odbywająca strzelanie z broni palnej uczestniczy we wstępnym instruktażu, a następnie pod opieką instruktora (instruktorów) odbywa strzelanie z egzemplarzy broni palnej, które są zawarte w ramach wybranego pakietu strzeleckiego.

Niezależnie od rodzaju organizowanej imprezy każdy organizator staje przed dylematem co może zrobić aby organizowany event był ciekawy dla większości uczestników. Naszą propozycją jest organizacja imprezy na strzelnicy podczas której uczestnicy będą mogli spróbować strzelania z broni palnej. Posiadamy szeroki asortyment broni sportowej i bojowej, która jest wykorzystywana do strzelania, między innymi, podczas takich imprez. Pomimo, że strzelanie odbywa się z prawdziwej broni palnej jest to bardzo bezpieczna aktywność dzięki wdrożonym zasadom bezpieczeństwa na strzelnicy, które są bezwzględnie przestrzegane przez naszych instruktorów strzelectwa. Dlatego strzelanie z instruktorem w Krakowie stanowi czystą przyjemność i jest przy tym bezpieczną aktywnością.

Organizujemy między innymi:

Wystrzałowa impreza firmowa na strzelnicy w Krakowie

Organizacja imprezy firmowej na strzelnicy jest doskonałym pomysłem na ciekawy event firmowy. Już żaden pracownik nie zarzuci Wam, że impreza firmowa była nudna, a wizyta na strzelnicy jeszcze długo będzie tematem do rozmów wśród pracowników. Wspólne przeżywanie pozytywnych emocji podczas imprezy integracyjnej zapewnia lepsze zgranie zespołu.

Wieczór kawalerski (panieński) na strzelnicy w Krakowie

Doskonały pomysł na wieczór panieński czy wieczór kawalerski to wizyta na strzelnicy i strzelanie z prawdziwej broni palnej. Tego typu aktywność dostarczy wszystkim bezpieczny zastrzyk adrenaliny przed dalszą imprezą. Przeżyjcie wspólnie niezapomniane chwile na strzelnicy i sprawdźcie kto najlepiej strzela z broni palnej.

Profesjonalne eventy strzeleckie na strzelnicy w Krakowie

Organizujemy również eventy dla grup zorganizowanych podczas których uczymy strzelać z broni palnej, a także pokazujemy techniki obsługi broni. Stwarzamy również warunki do odbycia profesjonalnych szkoleń strzeleckich. Poziom tego typu aktywności, jej zakres jak również czas trwania (istnieje możliwość organizacji eventów kilkudniowych) zależy od potrzeb klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi gotowymi „pakietami strzeleckimi„, które można wykorzystać między innymi w ramach organizowanych przez nas eventów strzeleckich. W przypadku gdyby gotowy pakiet strzelecki nie odpowiadał osobistym preferencjom zachęcamy do kontaktu celem stworzenia indywidualnych pakietów strzeleckich do wykorzystania w ramach eventu na strzelnicy. Istnieje również możliwość zapewnienia cateringu dopasowanego do wymagań klienta oraz transportu na strzelnicę za dodatkową opłatą. W przypadku strzelnicy w Brzezince istnieje możliwość zorganizowania pikniku czy grilla. Jest to strzelnica odkryta, która oprócz osi strzeleckich, na których są prowadzone strzelania, zapewnia możliwość innych aktywności na świeżym powietrzu. Na strzelnicy otwartej można strzelać w różnych kierunkach. Kolejna zaletą strzelnicy tego typu jest możliwość bezpiecznego strzelania nie tylko do papierowych tarcz, ale również do różnego rodzaju celów metalowych tyłu „gong”, które po trafieniu wydają charakterystyczny dźwięk. Zastosowanie tego typu celów metalowych na strzelnicy pozwala na niezwłoczne korygowania ognia przy strzelaniu, ponieważ od razu wiadomo czy strzał był celu.

Dysponujemy również zaawansowanym systemem metalowych celów strzeleckich Steel Alive, które są wyposażone w czujniki trafienia i z powodzeniem wykorzystywane podczas szkolenia strzeleckiego, ale również podczas strzelań rekreacyjnych. Strzelanie przy użyciu Steel Alive jest doskonałą zabawą, a oprócz tego posiada spory potencjał treningowy.

Zapraszamy na Strzelanie rekreacyjne i pierwszy kontakt z Bronią – Pakiety strzeleckie

Sprawdź również naszą ofertę Shooting Range Cracow dla obcokrajowców.