Strzelnica GoToShoot Kraków – przegląd oferty

Szukasz na terenie Krakowa miejsca, w którym nauczysz się obsługiwać różne rodzaje broni, nabierzesz wprawy i ciekawie spędzisz czas rywalizując z innymi? Takim miejscem są strzelnice GoToShoot.

Profesjonalne wyszkolenie strzeleckie

W ofercie naszej krakowskiej strzelnicy Gotoshoot znajdują się różnego rodzaju kursy oraz szkolenia, dzięki którym nauczysz się w poprawny i bezpieczny sposób posługiwać bronią palną. Niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie nowy w świecie strzelectwa i interesuje Cię wyrobienie patentu lub pozwolenia na pracę z bronią, czy też jesteś doświadczonym strzelcem szukającym sposobu na doskonalenie swojej techniki – znajdziesz tu wszystko, czego Ci potrzeba.

W ofercie strzelnicy znajdują się między innymi kursy przeznaczone dla pracowników ochrony, pracowników służb mundurowych, jak i dla cywili, którzy zaczynają swoją przygodę z bronią. Kurs przygotowawczy do egzaminów na patent strzelecki pozwoli Ci opanować podstawy strzelania, dzięki czemu bez problemów zdobędziesz upragnione uprawnienia.

Eventy i imprezy

W strzelnicach GoToShoot zorganizować możesz także profesjonalny event integracyjny dla pracowników swojej firmy. Do Twojej dyspozycji są naprawdę różne opcje – skorzystać możesz z różnych pakietów strzeleckich. Jedną z ważniejszych atrakcji oferowanych przez strzelnicę jest możliwość strzelania do rzutków, czyli celów ruchomych – będą one wspaniałym, dodatkowym wyzwaniem dla Twojej ekipy.

Imprezy firmowe to jednak jeszcze nie wszystko. Shooting Range in Cracow GoToShoot służy pomocą w organizacji wszelkiego rodzaju uroczystości – wieczorów kawalerskich, imprez okolicznościowych, urodzin i nie tylko. Najwyższej jakości zaplecze logistyczne sprawia, że będą one doskonałym i bezpiecznym wyborem także dla osób, które dotychczas nie miały intensywnego kontaktu z bronią palną.

Dwie świetne miejscówki

Strzelnice GoToShoot oferują aż dwie znakomite lokalizacje w Krakowie. Pozwolą Ci one uprawiać praktycznie każdy rodzaj strzelectwa, niezależnie od poziomu umiejętności, jaki reprezentujesz.

Strzelnica Pasternik
“Główny” obiekt, czyli strzelnica Pasternik, to miejsce, w którym możesz spróbować swoich sił w strzelectwie kulowym i śrutowym na odległość 25 oraz 5o metrów, a także przy osiach typu “trap” oraz “skeet”. Do Twojej dyspozycji są bezpieczne, kryte stanowiska, a także możliwość aktywnego spędzenia czasu na wolnym powietrzu.

Strzelnica WKS Wawel
Z kolei strzelnica WKS Wawel to miejsce, w którym nauczysz się strzelać zarówno z broni sportowej, jak i bojowej, o bardzo różnych kalibrach. Dzięki tarczociągom z łatwością zaś dopasujesz do swoich potrzeb dystans, na którym znajdują się tarcze strzeleckie. Dzięki zapleczu gastronomicznemu i znajdującym się na terenie obiektu salom konferencyjnym, świetnie nadaje się on do organizacji różnego rodzaju eventów.

Bony i Vouchery

Strzelnice GoToShoot oferują możliwość wykupienia atrakcyjnych cenowo bonów i voucherów, które fantastycznie nadają się choćby na prezent. Wykupiony bon możesz wykorzystać w ciągu sześciu miesięcy od daty zakupu – jeśli jednak nie uda Ci się zmieścić w tym terminie, istnieje także prosta opcja przedłużenia jego ważności.