Broń – jaką dysponuje strzelnica GoToShoot

Każda szanująca się strzelnica – a GoToShoot do takich zdecydowanie należy 🙂 – daje swoim gościom wybór. Każdy ma swoje indywidualne predyspozycje i wymagania względem tego, czym strzela mu się najlepiej, a zanim znajdzie dla siebie broń idealną – strzelnica powinna dać możliwość spróbowania różnych opcji. W GoToShoot tych różnych opcji zdecydowanie nie brakuje.

Poniżej krótki przegląd arsenału naszej strzelnicy i oczywiście zapraszamy do nas na zapoznanie się z pełnym ekwipunkiem i strzelanie.

Kałasznikow – ponadczasowa bestia

AKMS Kałasznikow to zdecydowanie jeden z najczęściej wybieranych modeli – karabin cieszący się niesłabnącą popularnością. Wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów.

Dlaczego warto sięgnąć po AKMS Kałasznikow?

zmniejszające odrzut tłoki gazowe,
niska waga,
wygoda użycia.
U nas można postrzelać “Kałaszem” posiadającym kaliber 7,62 mm.

Elegancki Glock 19

Innym z bardzo popularnych rodzajów broni na naszej strzelnicy jest równie elegancki, co niezawodny Glock 19. Te pistolety są znane z bardzo zaawansowanego systemu zabezpieczeń, co na pewno jest ich atutem. Nie bez znaczenia zwłaszcza dla osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę ze strzelaniem.

Co wyróżnia Glock 19 na tle innej broni?

bardzo dobrze leży w dłoni,
bezpieczny nawet dla początkujących,
zabezpieczony przed uszkodzeniami i rdzą.
W GoToShoot znajdziesz Glock 19 o kalibrze 9 mm, zapraszamy.

Rewolwer. 357 Magnum – klasa sama w sobie

Następną perełką w arsenale naszej strzelnicy jest rewolwer. 357 Magnum. To broń dobrze znana i lubiana w Polsce. Bardzo dobrze sobie radzi w dłoniach strzelcy sportowego, ale również jest niezgorsza, jeśli przyjdzie konieczność użycia broni do obrony własnej.

Jakie parametry Rewolwer. 357 Magnum warto podkreślić?

Single/Double Action mechanizm uderzeniowy,
materiał wykonania – stal nierdzewna,
regulowana szczerbinka.
Kaliber: 357 Magnum w naszej strzelnicy ponadto wyróżnia się pojemnością magazynka na poziomie 6 nb/ bębnowy. Masa bez magazynka to jedyne 900 gramów.

Shotgun Hatson – dla wymagających

Ta strzelba gładkolufowa od zawsze zbiera pozytywne recenzje – Shotgun Hatson to przede wszystkim wysoka jakość. Broń, która dobrze leży nawet w dłoni zawodowca.

Co warto wiedzieć na temat Shotgun Hatson?

lufa jest wysoce odporna na korozję,
absorbowanie energii odrzutu po strzale dzięki gumowej stopce kolby,
bardzo ergonomiczny model.
W naszej strzelnicy oferujemy do ćwiczeń Shotgun Hatson, model z kalibrem 12 mm.

Co jeszcze znajdziesz w GoToShoot?

Jak zaznaczyliśmy na początku – jest w czym wybierać. Pistolet maszynowy UZI jest do dyspozycji, tak samo jak Shotgun Mossberg, czy AR15 – Mossberg. Dla koneserów mamy Glauberyt PM- 98, a dla miłośników szybkich rozwiązań – czeka Sniper Rifle Mossberg Varmint 17 HMR.W stałej ofercie i pakietach strzeleckich znajdziecie też Glock 17 , Kriss Vector, AR 15 Pof i mossberg, Glock Ronin , Bock winchester , Cz P -09 , CZ-P07. Jedno jest pewne, na naszej strzelnicy każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli do nas zajrzysz po raz pierwszy i nie będziesz wiedział, na co się zdecydować – z chęcią doradzimy, podpowiemy, zarekomendujemy.

Zapytaj o broń z poza stałej oferty w naszej krakowskiej strzelnicy – Mamy więcej !!!