Impreza integracyjna

Współczesne imprezy integracyjne coraz częściej przyjmują formę spotkań w plenerze, przy różnego rodzaju ogniskach, kuligach lub wycieczkach rowerowych. Ostatnio jedną z bardziej atrakcyjnych form na takie spotkania, są również szkolenia strzeleckie, organizowane na strzelnicach lub obiektach do tego odpowiednio przystosowanych.

W sierpniu tego roku mieliśmy okazję zorganizować tego typu spotkanie dla jednej z firm. Profesjonalnie przygotowany catering, połączony z prezentacją i szkoleniem z obsługi broni okazała się bardzo ciekawą formą spędzenia wolnego czasu. Pod czujnym okiem naszych specjalistów z zakresu obsługi broni i strzelania, goście mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na naszej krakowskiej strzelnicy, i zapoznania się z zasadą obsługi i działania broni. Impreza miała charakter towarzyski i upłynęła gościom w miłej i przyjemnej atmosferze.

Wiele osób po raz pierwszy miało styczność z bronią, dzięki czemu profesjonalizm i umiejętności naszych instruktorów przyczyniły się znacząco do wprowadzenia ich w zakres wiedzy o broni, jej przechowywaniu, i zasadach korzystania z niej.