A MOŻE STRZELNICA JAWORZNO?

Dla wielu którzy spróbowali, strzelanie stało wspaniałym sportem i rozrywką. Na strzelnicy odreagowują stres, ćwiczą cierpliwość i samokontrolę. Mimo iż strzelanie wydaje się być sportem indywidualnym, to jednak przy wielu zadaniach uczy współpracy i umiejętności działania również w grupie. To właśnie dlatego coraz częściej na strzelnicach organizowane są różnego rodzaju imprezy integracyjne i Eventy.

Przy okazji tego typu spotkań, pod czujnym okiem instruktorów zyskujemy też sporo wiedzy o rodzajach broni i zasadach bezpiecznego obchodzenia się z nią, tak więc strzelectwo daje szereg wymiernych korzyści, dla każdego kto zechce się bliżej z tym sportem zaznajomić.

Jednak strzelanie to nie tylko broń i zasady obchodzenia się z nią. To również odpowiedni instruktorzy i bezpieczne obiekty na których się to wszystko odbywa. Niestety w ostatnim czasie Krakowska Strzelnica Pasternik stała się obiektem zamkniętym, co bardzo utrudniło lokalnym firmom strzeleckim, klubom i użytkownikom obiektu organizacje jakichkolwiek imprez i spotkań. Należało więc znaleźć rozwiązanie które pozwoli kontynuować działania w tych mocno utrudnionych warunkach. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło, bowiem dzięki tej sytuacji, udało nam się nawiązać współpracę z nowym obiektem, na terenie którego obecnie organizujemy nasze imprezy strzeleckie i szkolenia. Strzelnica Jaworzno to obiekt oddalony co prawda od Krakowa o kilkadziesiąt kilometrów, ale za to dobrze zorganizowany i spełniający wszystkie zasady bezpieczeństwa wymagane przepisami.

Wizytując ostatnio ten obiekt z naszymi klientami, mieliśmy okazje sami się przekonać, że można w nim zorganizować każdy rodzaj imprezy strzeleckiej począwszy od szkoleń instruktorskich, a na Eventach i strzeleckich imprezach kawalerskich kończąc. Dla wszystkich, którzy mogą nieco sceptycznie podchodzić do kwestii zmiany strzelnicy, zamieszczamy poniżej kilka zdjęć z naszego wyjazdu, prezentujące cały obiekt wraz z wnętrzami. Mamy nadzieje iż wielu z Was, decydując się na strzelanie z nami, wybierze właśnie Strzelnicę Jaworzno.