STRZELANIE JEST DLA KAŻDEGO

Mimo iż strzelanie rekreacyjne staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju, to jednak nadal panuje powszechne przekonanie iż jest to hobby tylko dla twardych mężczyzn, dobrze obytych z bronią. Nic bardziej mylnego, na podstawie kilku ostatnio przeprowadzonych przez nas imprez strzeleckich, widać wyraźnie że kursy strzelania to doskonała zabawa praktycznie dla każdego i w każdym wieku. Nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, czy masz lat 20 czy 70 nauka strzelania może być doskonałą zabawą dla całej rodziny.

Coraz częściej trafiają do nas również osoby które otrzymały od przyjaciół, znajomych lub rodziny voucher z pakietem na strzelanie. Bywa że są to ludzie którzy nigdy nie planowali odwiedzić strzelnicy i spróbować swoich sił w strzelaniu, mimo to już po kilku oddanych strzałach, przekonują się jak świetny jest to sposób na spędzenie wolnego czasu, poprawę własnej koordynacji i samokontroli. Zdarza się więc iż pierwsza taka wizyta na strzelnicy w Krakowie nie jest ostatnią i ludzie Ci co jakiś czas wracają do nas na kolejne spotkania strzeleckie.

Jednak nie tylko płeć czy wiek nie jest żadną barierą dla spędzania czasu na strzelnicy, jak się okazuje również miejsce zamieszkania i język również nie stanowi dla nas bariery. Bardzo chętnie przyjmujemy na szkolenia i imprezy Eventowe gości z całej Europy (Anglia / Francja / Niemcy), prowadząc dla nich szkolenia w języku angielskim. Na jednej z ostatnich naszych imprez mieliśmy przyjemność goszczenia grupy przyjaciół z Macedonii, która doskonale się bawiła rywalizując między sobą w technice i celności strzelania. Jeśli więc się nadal zastanawiasz czy szkolenia strzeleckie są dobre dla Ciebie?, zapewniamy, nie masz się co martwic brakiem własnych umiejętności i słabym obyciem z bronią. Pod okiem naszych instruktorów, szybko nabierzesz umiejętności w strzelaniu i obsłudze broni palnej, dlatego już dziś zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami i ustalenia terminu szkolenia.